Відбулася церемонія нагородження команд-переможців турніру з футболу між збірними факультетів та інститутів

10-06-2015, 17:01

На заході були присутні організатори футбольного турніру: проректор з навчальної роботи Ю.Г. Барабаш, голова профспілкового комітету студентів О.Ю.Дудченко, голова студентського самоврядування Університету В.Ю. Рудик, голова Ліги студентів Асоціації випускників М.С.Фесюн та голова спортивного комітету студентського самоврядування Університету В.В.Парсов.

Проректор з навчальної роботи Ю.Г. Барабаш відзначив, що сьогодні студентське самоврядування Університету спільно з профспілковим комітетом студентів проводить велику роботу з відновлення славних традицій футбольних змагань. Попри високий рівень підтримки волейболу, плавання всіх видів боротьби та настільних ігор ми починаємо ще краще розвивати такий популярний вид спорту, як футбол і розвиватимемо його не тільки на рівні університету, а й на обласних та на всеукраїнському рівнях.

Ю.Г. Барабаш щиро привітав команди, які посіли призові місця у турнірі та нагородив їх кубком, грамотами та медалями.
У турнірі взяли участь студенти денної форми навчання всіх факультетів (інститутів) Університету з 1-го по 5-й курс включно. Футбольні матчі проводилися за олімпійською системою.

Переможцями стали:
І місце − команда ІПЮК для СБУ “Олімп”;
ІІ місце − команда ІПСК для МВС України;
ІІІ місце − команда Ліги студентів Асоціації випускників.
Вітаємо та бажаємо подальших спортивних успіхів!