Відбулася ХV Міжнародна студентська наукова конференція «Філософія і право»

23-05-2019, 15:49

Ініціатор заходу – колектив кафедри філософії, який понад 15 років організує діяльність наукового гуртка, а також роботу у дослідницьких студентських групах.

Учасників заходу привітав проректор з наукової роботи академік А.П.Гетьман, зазначивши, що дана конференція – це чудова можливість для відкритого діалогу, обміну думками та досвідом, він побажав усім учасникам яскравих виступів, цікавих дискусій, набуття цінного досвіду та дружніх контактів, успішного досягнення поставлених цілей.

На зібранні були представлені всі навчальні підрозділи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та провідні заклади вищої освіти України, Естонії, Словаччини, Чехії, Італії, Німеччини, Іспанії, Ізраїлю, Польщі, Австралії та Японії. Загалом студентський форум зібрав понад 240 учасників. Захід підтвердив, що у сучасної молоді існує внутрішня потреба у гуманітарній освіті, зокрема, філософській.

На пленарному засіданні виступили Владислава Капліна (3 курс Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України; «Деліберативна демократія як спосіб подолання кризи в праві суспільства пізнього модерну»); Анна Цувіна (1 курс Інституту підготовки юридичних кадрів для органів юстиції України; «Цінності сучасної молоді»), Даяна Дядюра (1 курс факультету адвокатури; «Кліпова свідомість») та ін. Подальші дискусії продовжились у секційному форматі.

Із заключним словом виступив завідувач кафедри філософії професор О.Г.Данильян, який підбив підсумки пленарного та секційного засідань і вручив доповідачам грамоти з подякою від керівництва університету.

До початку роботи конференції був виданий збірник тез із доповідями учасників.