Відбулася ХІХ Всеукраїнська наукова конференція викладачів, молодих науковців та студентів «Український соціум: соціально-політичний аналіз сучасності та прогноз майбутнього»

04-12-2017, 10:37

Організатор: кафедра соціології та політології Університету.

Захід відкрив завідувач кафедри соціології та політології Університету М.П.Требін. Він привітав учасників конференції та зазначив: «Наукові конференції, які щороку проводить наш навчальний заклад, створюють фундамент для соціалізації молодих учених і є надзвичайно важливими для наслідування традицій та тонкощів наукового пізнання соціальної реальності. Сьогоднішня конференція має всі шанси на те, щоб бути цікавою та надзвичайно корисною для вашої подальшої плідної наукової діяльності». «Бажаю усім учасникам цікавих виступів, творчої наснаги в обговоренні запропонованих питань і подальших наукових досягнень. Пам’ятайте, саме ви – нова українська наукова еліта!» – додав Михайло Петрович.

Пленарне засідання розпочав професор кафедри філософії та соціології Українського державного університету залізничного транспорту (м. Харків) І.Д.Загрійчук  темою «Індивід і суспільство: взаємне зняття». Виступи продовжили студенти Університету: В.О.Ганжело «Громадська самоорганізація в Україні як феномен на пострадянському просторі», Свистун Д. С. – «Делегітимація влади як політичний тренд», В.А.Капліна – «Еклектизм як основоположний принцип світогляду людини епохи постмодерну», А.С.Іванова – «Механізм підвищення рівня правової культури української молоді» та ін.

За результатами роботи конференції видано збірку тез наукових доповідей.