Відбулася ХХ Всеукраїнська наукова конференція викладачів, молодих науковців та студентів «Український соціум: соціально-політичний аналіз сучасності та прогноз майбутнього»

05-12-2018, 15:20

Організатор: кафедра соціології та політології Університету.

Захід відкрив проректор з наукової роботи Університету А.П.Гетьман. Він привітав учасників конференції та зазначив: «Традиція проводити студентські конференції з політологічної та соціологічної тематики існує в стінах академії вже 20 років. Такі конференції створюють фундамент для соціалізації молодих учених і є надзвичайно важливими для наслідування традицій та тонкощів наукового пізнання соціальної реальності». «Тематика сьогоднішнього заходу є цікавою та надзвичайно актуальною. Бажаю всім учасникам цікавих виступів, творчої наснаги у плідному обговоренні запропонованих порядком денним питань і подальших наукових досягнень. Пам’ятайте, саме ви – нова українська еліта!» – додав Анатолій Павлович.

Пленарне засідання розпочав Максим Канюк (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого) темою «Європейські цінності для українського соціуму». Виступи продовжили студенти Університету: Тетяна Кравець – «Основні шляхи розв’язання політичних конфліктів», Дар`я Сало «Політичні зооморфізми у мові засобів масової комунікації» та ін.

Усього у конференції взяли участь понад 150 учасників.

За результатами роботи конференції видано збірку тез наукових доповідей.