Відбулася ХХІ Всеукраїнська наукова конференція викладачів, молодих науковців та студентів «Український соціум: соціально-політичний аналіз сучасності та прогноз майбутнього»

05-12-2019, 08:45

Організатор: кафедра соціології та політології Університету.

У роботі конференції, яка відбулася 4 грудня,  брали участь майже 250 учасників з різних закладів вищої освіти Харкова та інших міст України (Житомирський державний університет імені Івана Франка, Запорізький національний університет, Львівський національний університет імені Івана Франка, Львівський державний університет внутрішніх справ, Національний університет «Львівська політехніка», Національний університет цивільного захисту України, Національний юридичний університет України імені Ярослава Мудрого, Рівненський державний гуманітарний університет, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна, Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка тощо).

Захід відкрив перший проректор Університету Ю.П.Битяк. Він привітав учасників конференції та зазначив: «Дослідження проблем, які включені в тематику конференції, є ознакою не лише зацікавленості майбутніх юристів у поглибленні знань у сфері соціально-політичних студій, але й бажанням знаходити «точки перетину» правової методології з теорією та методами інших соціальних наук».

Наприкінці своєї промови Юрій Прокопович побажав усім цікавих виступів, творчої наснаги, плідного обговорення запропонованих порядком денним питань і подальших наукових досягнень.

Пленарне засідання розпочала Ю.Р.Бугай (Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого) темою «Гібридна війна як новітній конфлікт і як форма глобального протистояння». Виступи продовжили студенти Університету: Л.В.Мошура – «Формування політичного режиму в Україні», В.В.Петрухно – «Проблеми виборчої реформи в Україні: оптимальна модель для України» та ін.

За результатами роботи конференції видано збірку тез наукових доповідей.

На заході також було вручено дипломи переможців «Інтернет-турніру політико-правових есе» учням харківських шкіл та студенту Харківського медичного коледжу – О.Є. Алексєєвій, А.В. Вєтровій, К.С.Ківшик, В.В.Постольнику.