Відбулася презентація навчального електронного інформаційного комплексу з екологічного права України

24-12-2012, 16:28

В Центрі інформаційних технологій пройшло виїзне засідання кафедри екологічного права, на якому було презентовано навчальний електронний інформаційний комплекс з екологічного права України.

У заході взяли участь всі члени кафедри на чолі з її завідувачем, проректором із наукової роботи Університету А.П.Гетьманом.

Презентований НЕІК з екологічного права України містить програму курсу, методичні посібники, теоретичний матеріал з навчальної дисципліни, найсвіжішу нормативно-правову базу, інтерактивні тестові завдання для самоперевірки отриманих знань, допоміжні мультимедійні засоби у вигляді відео-фільмів та презентацій, які дозволять студентам на якісно новому рівні опанувати матеріали навчальної дисципліни.

Усі учасники презентації позитивно оцінили роботу із створення новітніх електронних засобів навчання, які допоможуть студентам оперативніше отримувати необхідну інформацію та консультації викладачів.

У підсумку, А.П. Гетьман зазначив, що впровадження у навчальний процес  новітніх інформаційних технологій сприятиме підвищенню зацікавленості студентів у самому процесі навчання, полегшить його та заощадить цінний час, який раніше треба було витратити на пошуки необхідного матеріалу в бібліотеці чи обширній нормативній базі. Проректор підкреслив, що створення НЕІК є складною науковою роботою, яка вимагає консолідації найважливіших науко-практичних доробок в систему правових навчальних курсів, за що і подякував робочій групі, яка займалася створенням НЕІКу та співробітникам Центру інформаційних технологій, які втілили цей інноваційний проект у життя.