відбулася міжнародна конференція «Україна – Польща – Європа» з нагоди Дня Європи.

21-05-2011, 08:27

21 травня відбулася міжнародна конференція «Україна – Польща – Європа» з нагоди Дня Європи.

Організатори заходу – Товариство польської культури в Харкові та Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

У конференції брали участь генеральний консул Республіки Польща в Харкові Ян Гранат, проректор Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» Вячеслав Комаров, голова Харківського товариства польської культури Юзефа Чернієнко, представник школи-гімназії ім.Св.Франциска в Посковитове (Польща) Михал Знамировски, голова євроклубу м.Харкова Ольга Мірошник, члени євроклубів Польщі, України, товариства польської культури в Харкові та представники Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

Відкрив конференцію генеральний консул Республіки Польща в Харкові Ян Гранат.

На заході заслухано доклади: «Польсько-українські партнерські відносини», «Проблеми та перспективи євроінтеграції», «Сторінки історії польсько-українських відносин» та ін.

Обговоривши доклади, члени конференції дійшли висновку, що відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а й за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.