відбулася конференція трудового колективу.

16-05-2011, 08:05

16 травня відбулася конференція трудового колективу про виконання колективного договору за 2007-2010 роки та прийняття і підписання колективного договору між ректором і профспілковим комітетом первинної профспілкової організації Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» на 2011-2015 роки.

Зі звітом про виконання колективного договору між ректором і профспілковим комітетом первинної профспілкової організації за 2007-2010 роки виступила голова профспілкового комітету первинної профспілкової організації університету В.Г.Білик

Голова комісії з охорони праці профспілкового комітету Г.Ю.Дарнопих доповів про виконання положень колективного договору з питань охорони праці, начальник відділу охорони праці Б.А.Глущенко звітував про виконання заходів із охорони праці.

Ректор університету В.Я.Тацій виступив із промовою, у якій наголосив, що адміністрація і профспілковий комітет стовідсотково виконали умови колективного договору.

Про прийняття колективного договору на 2011-2015 роки доповів голова соціально-економічної комісії профспілкового комітету С.О.Сільченко.

Конференція трудового колективу схвалила проект колективного договору між ректором і профспілковим комітетом первинної профспілкової організації Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого» на 2011 – 2015 роки.