Відбулася конференція студентів Університету

15-09-2015, 17:14

Із 271 обраного делегата на конференції було 248. Серед присутніх – представники дев’яти факультетів та інститутів Університету і підрозділів (м. Полтава та м. Київ).

Відкрила захід тимчасово виконуюча обов’язки голови правління самоврядування К.Чижик, яка зазначила, що конференція студентів є вищим представницьким органом студентського самоврядування, її рішення мають вищу силу.

На порядку денному розглядалося питання про затвердження Положення про студентське самоврядування, яке було перероблене відповідно до чинного Закону України «Про вищу освіту» та рекомендацій МОН України.

Також обрано членів центральної виборчої комісії студентів (ЦВК), яка буде забезпечувати організацію та проведення виборів членів рад студентського самоврядування факультетів (інститутів), здійснювати контроль за процесом проведення прямих таємних виборів, визначати дату і місто проведення виборів виборних представників із числа студентів, що мають право брати участь у конференції трудового колективу Університету, виборах ректора, виборах членів вченої ради та ін.

До центральної виборчої комісії обрано 12 членів. Голова – А.Настичук, секретар – Я.Ільїн.

Конференція проголосувала про початок  виборчої кампанії.