Відбулася зустріч студентів Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України з першим заступником Міністра юстиції Н.І.Севостьяновою

21-10-2016, 14:12

У заході взяли участь ректор Університету В.Я.Тацій, перший проректор Ю.П.Битяк, проректор з наукової роботи А.П.Гетьман, директор Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України В.І.Маринів, начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області О.В.Чурсін.

Н.І.Севостьянова зазначила, що їй приємно перебувати у відомому та поважному юридичному виші країни,  який готує спеціалістів, зокрема, для Міністерства юстиції. І це особливо важливо в часи, коли відбуваються реформи. Міністерству юстиції та його територіальним управлянням потрібні  кваліфіковані спеціалісти з новим баченням і підходами. Із прийняттям Закону «Про державну службу» претенденти  проходять прозорі конкурси. «Переконана, отриманні знання та професійна підготовка дозволять студентам Університету гідно пройти випробування та отримати роботу своєї мрії», – додала Наталія Іларіонівна.

Перший заступник Міністра юстиції розповіла студентам про формування сучасної системи органів юстиції, модернізацію виконавчої служби, перезавантаження судової системи, запровадження інституту приватних виконавців, реформування Пенітенціарної служби та ін.

У подальшому зустріч проходила у форматі запитань та відповідей з актуальних проблем, які цікавили студентів.