Відбулася зустріч студентів Університету з професором Стейнаром Бріном та студентами Академії Нансена (Норвегія) на тему «Minorities: do they feel belong in a majority society?»

27-04-2021, 10:33

Ректорка Академії Нансена, професорка, колишня журналістка, філософиня Юнн Ірене презентувала академію, розповіла про історію створення та сучасну діяльність. Професор Стейнар Брін, який протягом 20 років займається вивченням концепції діалогу Нансена, виступив з лекцією про взаємодію національних меншин з корінним населенням держави та поділився ідеєю єдиного суспільства.

Від Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого учасників заходу привітала доцентка кафедри державного будівництва Алла Гринчак. З доповіддю про правове забезпечення прав сексуальних меншин та ставлення громадськості до них в Україні виступила студентка 1 курсу магістратури факультету адвокатури Юлія Місько.

Окрім того, своїм досвідом проживання та облаштування в Норвегії поділилися випускниця нашого Університету Валерія Гошкодеря та Анатолій Кирилюк, який приїхав у Норвегію більше 10 років тому.