Відбулася зустріч ректорату Університету зі студентською спільнотою

05-06-2018, 17:05

У заході взяли участь ректор В.Я.Тацій, проректор з науково-методичної роботи В.В.Комаров, проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, проректор з економіки та соціального розвитку І.К.Прищепа, представники студентського самоврядування всіх рівнів, старости груп, потоків, гуртожитків, інститутів/факультетів, а також усі бажаючі.

Ректор В.Я.Тацій звернувся до студентів зі вступним словом, у якому наголосив, що метою зустрічі є продовження співпраці і знаходження шляхів порозуміння між студентською спільнотою та адміністрацією. Василь Якович висловив свою готовність вислухати пропозиції студентів щодо покращення роботи Університету.

Ректорат ставиться до різних студентських ініціатив позитивно і підтримує їх ідеї, проте хотілося б більше спілкування, під час якого студенти б відверто говорили про недоліки в усіх сферах роботи ЗВО і, якщо вони є,  допомагали боротися з негативними явищами.

В.Я.Тацій розповів про наукові, міжнародні, культурні, спортивні, творчі здобутки та зупинився на інших показниках Університету, а саме на створених умовах для нормальної роботи студентів, їх проживанні, харчуванні, заняттях спортом, творчістю. Це складові, без яких не можна виховати гармонійно розвинену особистість і, у майбутньому, справжнього фахівця.

«Рік, що минув, був напруженим і плідним. Університет стає більш популярним: відкрито сучасну новобудову наукової бібліотеки, проведено І міжнародний юридичний форум за участі представників 21 країни, постійно наш заклад вищої освіти відвідують державні діячи, впроваджуються нові цифрові технології, продовжується обладнання залів мультимедійною технікою, постійно розвиваються міжнародні зв’язки і нещодавно створено Балтійсько-Український центр освіти, досліджень та інновацій», – зазначив Василь Якович.

Запитання, які після виступу ректора поставили студенти, та їх пропозиції стосувалися дуже широкого кола нагальних проблем: можливості введення додаткових дисциплін та/або спецкурсів відповідно до назви інституту/факультету; виконання умов усіма учасниками Кодексу академічної етики; можливості зменшення академічного часу з 90 до 80 хвилин; актуальності існування студради гуртожитку; переносу початку занять з 8:00 на 9:00; розміщення у корпусах Університету додаткових автоматів з кавою; питання працевлаштування; права на вибір студентом викладача тощо.

Наприкінці зустрічі ректор Університету подякував студентам за конструктивний діалог і закликав присутніх до дискусії, наголосивши на необхідності безпосереднього живого спілкування студентів із викладачами та адміністрацією Університету.