Відбулася зустріч Генерального прокурора України Юрія Луценка зі студентами Інституту прокуратури та кримінальної юстиції й професорсько-викладацьким складом Університету

03-10-2017, 17:19

Під час заходу Юрій Луценко розповів присутнім про те, що було вже здійснено за час його перебування на посаді Генерального прокурора України у напрямку реформування прокуратури. Серед здобутків, зокрема, – створення Генеральної інспекції ГПУ «для виявлення корупціонерів і зрадників всередині системи», створення органів прокурорського самоврядування, збільшення заробітної плати працівникам прокуратури тощо.

Серед нагальних потреб у сфері реформування прокуратури Ю.Луценко назвав – виявлення зон корупції та унеможливлення їх відновлення, зміна функціональної спрямованості органів прокуратури та ін.

Викликало овації студентів Інституту прокуратури та кримінальної юстиції повідомлення Генерального прокурора України про те, що він буде ініціювати введення посади помічника прокурора, претендувати на яку могли б випускники вищих юридичних навчальних закладів одразу ж після закінчення вишу (без досвіду роботи).

Після доповіді Ю.Луценка студенти та науковці Університету мали змогу задати запитання, які стосувалися, зокрема, проблем корупції, структурної організації органів прокуратури, внесення змін до Кримінального кодексу України, перспектив співпраці Генеральної прокуратури України та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Наприкінці зустрічі ректор Університету Василь Тацій подякував Юрію Луценку за візит і подарував йому фундаментальне видання Національної академії правових наук України «Правова доктрина України».