Відбулася зустріч випускників Університету 1995, 2005 та 2010 років

03-06-2015, 12:27

Зустріч була підготована й проведена Асоціацією випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Захід відкрив ректор університету В.Я.Тацій, який зазначив: «Університет уже багато років поспіль є лідером правничої освіти і науки України. Нам є чим пишатися: наш навчальний заклад має славетну історію, потужні наукові школи, розвинену інфраструктуру. Однак прославляють його не лише викладачі та співробітники, а й випускники, які займаються професійною, науковою, викладацькою і громадською діяльністю, успішно працюють в органах прокуратури, юстиції, внутрішніх справ, служби безпеки, судовій системі та інших структурах».

Свої вітання висловив проректор з навчальної роботи Ю.Г. Барабаш, підкресливши, що ті, хто сьогодні завітали до цієї зали, саме в цих стінах здобували освіту, цікаво й наповнено проводили студентські роки і реалізувалися як особистості.

Також до присутніх звернувся відповідальний секретар Асоціації випускників А.О. Булгаков.

Із вуст представників кожного з випусків (директора ООО «Телесвіт» С.Н.Бойка, начальника відділу організації представництва інтересів громадян або держави прокуратури Дніпропетровської області В.М. Геника, заступника прокурора Костопільського району Рівненської області В.В.Незнамова) лунали слова подяки на адресу очільників Університету і викладачів за фундаментальні знання, всебічний особистий розвиток як в професійному напрямку, так і у спорті, художній творчості. Присутні наголосили, що пишаються своєю Alma-mater: «Це університет, де навчалися наші батьки, навчалися ми і будуть здобувати вищу освіту наші діти».

Випускники подарували Університету полотна відомих художників, а також сертифікати на нове обладнання.

Для всіх бажаючих  членами Ліги студентів Асоціації випускників було проведено екскурсію корпусами та Палацом студентів.