Відбулася звітно-виборча конференція первинної профспілкової організації студентів Університету

18-02-2015, 11:01
На заході були присутні: ректор Університету В.Я.Тацій, перший проректор Ю.П.Битяк, проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, голова профкому співробітників Університету В.Г.Білик, заступник голови Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України С.О.Борисенко, делегати звітно-виборчої конференції та ін.
Почесні грамоти Харківської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України вручені  кращим студентам – профспілковим  діячам Я.Петренку, М.Лотоцькій, Л.Сташенко, Я.Щербань, І.Середі; грамота федерації профспілки України – О.Ю.Лялюку.
Зі звітною доповіддю про роботу Первинної організації студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого виступив голова профкому  О.Ю.Лялюк. У промові він відзначав, що в умовах кризових явищ в соціально-економічній сфері та змін в соціально-політичному житті профспілковий комітет вживав належних заходів для захисту соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки, спрямовуючи свою діяльність на вирішення питань соціального захисту, стипендіального забезпечення, побуту, відпочинку, дозвілля та оздоровлення членів профспілки, реалізуючи статутні положення та норми законодавства про профспілки.
В обговоренні взяли участь: голова профбюро Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури Я.Щербань, голова профбюро міжнародно-правового факультету В.Лур’є, головний режисер молодіжного студентського театру-студії О.Рудько, голова спортивного клубу М.І.Гоєнко.
Виступив ректор Університету В.Я.Тацій, який відзначив, що між  ректоратом та профкомом  студентів – повне порозуміння. Усі їх спільні дії ґрунтуються на  взаємодопомозі, відповідальності, сприянні соціальному захисту студентів, реалізації культурно-масових та спортивних заходів, контролі за додержанням прав студентів, оздоровленню студентів через спеціальні заклади Університету. Також Василь Якович звернув увагу на посилення захисту студентів у такий непростий час.
Конференція постановила роботу профкому за звітний період визнати «задовільною».
Новим головою Первинної організації студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого обрано асистента кафедри організації судових та правоохоронних органів О.Ю.Дудченко.
До новообраного складу профспілкого комітету увійшли: заступник голови О.ЮЛялюк, голова профбюро Інституту підготовки кадрів для органів прокуратури Я.Щербань, голова профбюро господарсько-правового факультету І.Бурлаков, голова профбюро Інституту підготовки слідчих кадрів для Міністерства внутрішніх справ України Я.Козак, голова профбюро Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України М.Лотоцька, голова профбюро міжнародно-правового факультету В.Лур’є, голова профбюро факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України І.Середа, голова профбюро факультету підготовки кадрів для Пенсійного фонду України Я.Петренко.