Відбувся VIII NLU International Law Moot Court Competition (Конкурс судових дебатів з міжнародного права)

30-05-2019, 12:21

Цей Конкурс є симуляцією судового розгляду справи перед Міжнародним Судом ООН.

Продовжуючи багаторічну традицію, члени гуртка міжнародного права вирішили вийти на новий рівень та перетворити конкурс на всеукраїнський, надавши шанс спробувати свої сили не тільки студентам Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, а й командам з інших вишів. Мовою конкурсу є англійська.

Цього року до Харкова приїхало майже 20 суддів – досвідчених та успішних юристів, поміж яких є випускники нашого університету.

Виступам перед суддями передували два місяці плідної підготовки, під час якої студенти-організатори з досвідом участі у муткортах проводили серію лекцій з міжнародного публічного права, практичних навичок юридичної мови, наукових пошуків та публічних виступів, а також тренували учасників конкурсу.

Перемогу здобула команда “Legal Mind” у складі Анни Некрасової (3 курс Інституту прокуратури та кримінальної юстиції) та Валерії Якімової (3 курс міжнародно-правового факультету). Команда “PartnerShip”у складі Максима Зельцера (3 курс міжнародно-правового факультету) і Дарини Іванюти (2 курс, міжнародно-правового факультету), яка стала фіналістом конкурсу, була відзначена нагородою за найкращий меморандум (письмова аргументація), а Дарина Іванюта отримала кубок кращого спікера.

Усі фіналісти були нагороджені кубками та книжками з міжнародного права, а переможці турніру і кращий спікер отримали грошову винагороду.

Організатори висловлюють подяку ректорату, Студентському сенату та директорці наукової бібліотеки Надії Пасмор за постійну підтримку студентських ініціатив та іміджу нашого університету як прогресивного вишу, генеральному партнеру – провідній українській юридичній фірмі «Avellum», а також суддям, які відгукнулися на запрошення NLU International Law Society.

Чекаємо усіх зацікавлених студентів та запрошуємо взяти участь у нашому муткорті наступного року!