Відбувся IV Всеукраїнський турнір з кримінального права

19-04-2018, 19:24
Організатори: студентське самоврядування Слідчо-криміналістичного інституту  за підтримки дирекції Інституту, кафедри кримінального права №1 та №2, профспілкова організація студентів НЮУ імені Ярослава Мудрого.
Суддівська колегія складалася з викладачів кафедр кримінального права №1 та №2: доцентів І.О.Зінченко (голова), Г.М.Анісімова, С.О.Харитонова, А.В.Горностай,  Є.В.Шевченко та асистента  М.В.В`юника.
У турнірі взяли участь команда Слідчо-криміналістичного інституту (минулорічний переможець турніру), а також команди Інституту прокуратури та кримінальної юстиції, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ, військово-юридичного факультету, міжнародно-правового факультету, факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, фінансово-правового факультету, факультету адвокатури, Полтавського юридичного інституту.
Захід розпочався зі вступного слова директора Слідчо-криміналістичного інституту, доктора юридичних наук, професора Є.О.Алісова, який привітав учасників і побажав успіхів, спортивної наснаги, творчого натхнення.
Голова журі І.О.Зінченко ознайомила присутніх з правилами та наголосила на критеріях оцінювання відповідей учасників.
Переможцями турніру стали команди:
I місце – Полтавського юридичного інституту (Т.О.Папій, Д.О.Горобець, А.В.Діхтярь, А.П.Павлюк, Д.Л.Аббасова);
II місце  – міжнародно-правового факультету (Ю.Ю.Іванова, В.В.Сокол, А.В. Приймак, Е.І. Шигапова, І.О.Сокольська);
ІІІ місце – Інституту підготовки юридичних кадрів для СБУ (О.І. Фомякова, І.О.Шевченко, І.В.Талипов, А.І. Демчук, В.В.Дука, В.В.Чорна).
Усі учасники конкурсу отримали призи, нагороди, а також цінні подарунки.
Щиро вітаємо переможців та учасників турніру з гідними результатами!