Відбувся семінар-практикум «Внутрішнє забезпечення якості юридичної освіти: ключові інструменти»

09-02-2018, 17:29

У залі вченої ради у рамках Програми USAID «Нове правосуддя» Ділейн Р. Свенсон провів семінар-практикум «Внутрішнє забезпечення якості юридичної освіти: ключові інструменти».

Учасниками, серед яких викладачі та студенти Університету, обговорено сучасне розуміння підстав внутрішнього оцінювання якості юридичної освіти, розглянуто низку методів внутрішнього оцінювання якості освіти, способи використання й організації оцінювання практики студентами як інструменту внутрішнього оцінювання якості освіти, прийоми спостереження за викладанням і забезпечення зворотного зв’язку щодо практики викладання як частини системи внутрішнього оцінювання.

Студенти під час заходу запропонували ідеї щодо поліпшення оцінювання якості освіти та вдосконалення системи обрання вибіркових навчальних дисциплін і висловили надію на найбільше запровадження в Університеті анонімного оцінювання викладачів та навчальних предметів.

Проректор Вячеслав Комаров стосовно якості освіти і ролі викладача розповів, чому до професора Оксфордського університету, який володіє 17 мовами і має ексклюзивний спецкурс, їдуть студенти з усього світу, й пригадав історичний факт: «Коли Рене Давида запросили прочитати лекцію в університеті Парі-Сюд, ректор Кан запитав декана, яку лекцію він буде читати, той відповів, що це не має значення, бо це ж Рене Давид і питання тут зайві».

Проректори В.Комаров і Ю.Барабаш подякували Ділейну Р. Свенсону і вручили пам’ятний знак Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.