24-25 лютого відбувся розподіл випускників Інституту підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України, військово-юридичного факультету, Інституту підготовки кадрів для органів юстиції України, Інституту підготовки слідчих кадрів для МВС України, господарсько-правового факультету, міжнародно-правового факультету, факультету підготовки кадрів для Державної пенітенціарної служби України, факультету підготовки кадрів для системи Пенсійного фонду України

25-02-2015, 16:37
Університет – один із небагатьох навчальних закладів України, що забезпечує своїх вихованців першим робочим місцем у органах державної влади та інших організаціях і установах юридичної спрямованості.
Уже багато років поспіль наприкінці лютого відбувається засідання комісії по розподілу молодих фахівців. Цей рік не став винятком. До складу комісії 2015 року увійшли:  ректор Університету В.Я.Тацій (голова); перший проректор Університету Ю.П.Битяк; представники Міністерства внутрішніх справ, юстиції, Державної виконавчої служби, Державної судової адміністрації України, Служби безпеки України, Міністерства оборони, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Міністерства закордонних справ, Міністерства освіти і науки, Державної пенітенціарної служби, Пенсійного фонду України, а також керівники всіх інститутів, факультетів та підрозділів нашого вузу.
Відкриваючи засідання, ректор Університету В.Я.Тацій зазначив: «Цей рік дуже важкий. У нашій державі іде реформування всіх органів влади і охорони правопорядку, тобто очікується скорочення, однак, сподіваюсь,  по завершенню роботи ми вийдемо на показники державного замовлення».
«Науково-педагогічний персонал Університету працював і буде працювати над тим, щоб випуск і набір у вуз були завжди такими ж якісними, як і упродовж вже багатьох років. Цей факт підтверджують роботодавці та численні рейтинги. Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого − найкращий серед правничих вузів України», − підкреслив ректор.
Розподіл студентів Університету проводився відповідно до Законів України «Про освіту», «Про вищу освіту» та згідно з «Порядком працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалася за державним замовленням».
У розподілені 2015 року взяли участь 817 студентів, які навчалися за державним замовленням згідно з направленнями міністерств та відомств та за кошти фізичних і юридичних осіб.
Зокрема, до органів МВС України направлено 171 особу; СБУ – 99; Міністерства юстиції – 84, решта випускників направлена до інших відомств.