Відбувся перший цього навчального року випуск сертифікатної освітньої програми «Теорія та практика медіації»

10-12-2018, 16:51

На заключну зустріч програми з лекцією для майбутніх медіаторів завітала членкиня Вищої ради правосуддя Лариса Анатоліївна Швецова. Тема лекції “Проведення врегулювання спору за участі судді (на прикладі цивільного судочинства, погляд судді)” є надзвичайно актуальною в умовах сьогодення.

Крім того, відбулося урочисте вручення сертифікатів учасникам 1-ї групи Cертифікатної освітньої програми «Теорія та практика медіації» у 2018-2019 новчальному році. У результаті проходження Сертифікатної освітньої програми учасники оволоділи новими знаннями та навичками за кількома предметами: вступ до альтернативного вирішення спорів; роль медіації в управлінні конфліктом; медіація як інститут, професія медіатора, етичні норми медіатора, особливості застосування різними правничими професіями; моделі медіації; практикуми з процедури медіації; особливості медіації в різних галузях права.

Участь у цьому заході взяв Голова Європейського центру верховенства права Дмитро Валентинович Лученко.

Вітаємо всіх учасників з успішним закінченням навчання!

Нагадуємо, що триває набір в інші групи навчання Сертифікатної освітньої програми «Теорія та практика медіації» в 2018-2019 навчальному році.