Відбувся міжкафедральний семінар «Кримінальне право та процес на зламі епох», присвячений 95-річчю від дня народження професора М.І.Бажанова

19-12-2017, 16:48

Організатор − кафедра кримінального права №1 Університету.

У роботі заходу також взяли участь науковці кафедр кримінального процесу, криміналістики, кримінології та кримінально-виконавчого права, організації судових та правоохоронних органів та ін.

 Відкрив засідання перший проректор Університету Ю.П.Битяк, який зазначив: «Ми сьогодні згадуємо видатного вченого і порядну людину Марка Ігоровича Бажанова. Діапазон його наукових інтересів надзвичайно широкий, отже  наукова й духовна спадщина, залишена ним, вагома. Своїм життям професор Бажанов   довів, що наука, служіння їй – не лише велика робота, а й  велика радість».

На семінарі було організовано в режимі он-лайн зв’язок із  його сином Володимиром Марковичем  Бажановим, який  висловив подяку Університету за організацію заходу. Він сказав: «Вдячний і відчуваю гордість за те, що ви пам’ятаєте Марка Ігоровича як вченого і людину. Він був для мене не просто батьком, а найкращим другом, наставником, а тепер – ангелом-охоронцем. В юриспруденції немає второваних доріг та готових рецептів. Бажаю вам успіхів і сподіваюся, що в цьому допоможуть праці батька».

На заході з доповідями виступили: завідувач кафедри кримінального права №1 В.І.Тютюгін «Життєвими шляхами М.І.Бажанова», завідувач кафедри кримінального права №2 М.І.Панов «Про внесок професора М.І.Бажанова  в удосконалення викладання кримінального права і розвиток юридичної науки»; професор кафедри кримінального права №1  Ю.В.Баулін – «Наукова спадщина професора М.І.Бажанова» та ін.