Відбувся день відкритих дверей

28-03-2016, 11:25

До Університету завітали абітурієнти, яких цікавить професія юриста та умови вступу до вишу.

Захід розпочався з ярмарки-презентації інститутів/факультетів. Під час зустрічей з деканами, співробітниками та студентами гості мали можливість ознайомитися з історією кожного навчального підрозділу, дізнатися про особливості освітнього процесу та студентського життя. Бажаючі навчатися та їх батьки мали змогу поспілкуватися з керівництвом Університету та представниками приймальної комісії.

Зі вступним словом до присутніх звернувся перший проректор Ю.П.Битяк, який зазначив, що Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого є флагманом юридичної освіти в Україні, його беззаперечне лідерство підтверджують результати рейтингів вищих навчальних закладів. Юрій Прокопович розповів про структуру Університету, організацію навчального процесу, досягнення вишу, а також про умови для навчання, проживання та дозвілля.

Проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш зупинився на міжнародних зв’язках вишу, його партнерах, участі в нових проектах. Юрій Григорович підкреслив, що, навчаючись в Університеті, можна отримати якісну освіту європейського зразку.

Відповідальний секретар приймальної комісії В.А.Козак ознайомив присутніх з особливостями прийому 2016 року та відповів на численні запитання.

Також проведено екскурсію навчальними корпусами та гуртожитками, музеям Університету та криміналістики, Палацу студентів.

Загалом на дні відкритих дверей зібралося понад 1 500 майбутніх вступників та їх батьків.

Захід відбувся за активної участі ГО Асоціації випускників Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та студентського самоврядування.

До уваги відвідувачів дня відкритих дверей!

Більш фотографій шукайте за хештегом ‪ ‪#‎liga_nlu та у пабліку ВК – //vk.com/liga_nlu.

Крім того, ви маєте змогу отримати особливі подарунки від Університету, взявши участь у конкурсі на найкращу фотографію.

Критерії оцінювання: репост свого фото із групи Ліги студентів; зібрання максимальної кількості «Like» під фото на Вашій сторінці. Фотознімок, що набере найбільшу кількість лайків, допоможе визначити переможців.