Відбувся візит представників делегації Університету м. Франкфурт-на-Майні (доповнено)

27-05-2013, 15:52

У складі делегації: професор кримінального права і кримінології, завідувач кафедри факультету права Університету Гете м.Франкфурт-на-Майні Пітер Алексис Альбрехт та професор Ульріх Бальтцер.

Головна мета візиту − визначення напрямків розширення співпраці з науковцями Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».

На початку зустрічі перший проректор Ю.П.Битяк ознайомив гостей з історією та науковими здобутками нашого вузу. Присутній на заході проректор В.В.Комаров наголосив: «Нас об’єднують тривалі стосунки з професором Альбрехтом. Його остання наукова робота була опублікована у Харкові і ми мали змогу не тільки тримати її, а й запустити в науковий обіг».

Учасники зустрічі обмінялися думками щодо напрямів розширення спільної діяльності університетів і форм такої роботи, та зійшлися на думці, що потенціал співпраці є дуже значним, тож цей візит має стати першим кроком на шляху розгортання проектів, які будуть корисними для обох сторін.

На завтра заплановано зустрічі зі студентами та викладачами Університету у рамках українсько-німецького семінару з питань права ЄС та українського законодавства.

Також делегація відвідала навчальний корпус Університету, що розташований по вул. Динамівській, 4.

Директор Інституту підготовки кадрів для МВС України Є.О.Алісов та декан факультету підготовки юристів для МЗС України І.В.Самощенко провели екскурсію по навчальному корпусу, ознайомивши гостей з аудиторіями, лекційними залами та їдальнею. Продемонстрували у яких умовах навчаються наші студенти.

Професори та студенти делегації відмітили, що студентам Університету випала гарна можливість здійснювати навчання в таких умовах.

По завершенню зустрічі гості мали можливість побачити панорамний вид на Харків, що відкривається з 14 поверху навчального корпусу.