Відбувся візит до Університету доктора права, професора Східно-Китайського університету політології та права Лі Хон Джана

25-10-2018, 11:01

У ході візиту проф. Лі Хон Джан зустрівся з проректором з навчальної роботи Університету Ю.Г.Барабашем, начальником відділу міжнародних зв’язків доц. О.С.Частником і провідним фахівцем доц. І.А.Шуміло.

Східно-Китайський університет політології та права є найбільшим юридичним університетом Китаю, де навчається понад 12 тис. студентів, входить до п’ятірки найкращих гуманітарних закладів вищої освіти країни. Проф. Лі Хон Джан висловив щиру зацікавленість у розвитку співпраці з нашим Університетом – лідером юридичної освіти України, було обговорено перспективні напрямки спільної діяльності у межах існуючих державних програм та міжуніверситетської угоди про співробітництво.

Також відбулася зустріч із студентами 2-3 курсів, які беруть участь у роботі наукового гуртка з цивільного права під керівництвом д.ю.н., проф. І.В. Спасибо-Фатєєвої.

Гуртківці дізналися про етапи кодифікації цивільного законодавства Китаю, про фактори, що впливали на законотворчість різних історичних епох та структуру сучасного Цивільного кодексу КНР. Проф. Лі Хон Джан відповів на запитання студентів про вплив традицій та звичаїв на регулювання цивільних та сімейних відносин, відображення марксистської ідеології та цінностей соціалістичного суспільства у сучасних редакціях нормативних актів, особливі інститути китайського цивільного права та інші питання.
У зустрічі брали участь викладачі кафедри цивільного права №1 асистент Н.Ю. Філатова та доцент Р.І. Ташьян, адвокати та випускники Університету.

Проф. Лі Хон Джан ознайомився з роботою наукової бібліотеки Університету, висловивши захоплення наявним книжковим фондом та унікальною виставкою картинної галереї Університету.

Візит організовано відділом міжнародних зв’язків та кафедрою цивільного права № 1.

Додаткова інформація: Проф., д-р. Лі Хон Джан (Lihong ZHANG, 张礼洪) є повним професором цивільного та римського права, директором Дослідницького центру римського та європейського права, головою Національної асоціації порівняльного правознавства, практикуючим адвокатом та арбітром.