відбувся візит делегації Юридичного інституту Міністерства юстиції Республіки Вірменія до Університету

23-06-2011, 00:00

21 – 23 червня відбувся візит делегації Юридичного інституту Міністерства юстиції Республіки Вірменія до Університету.

Юридичний інститут Міністерства юстиції Республіки Вірменія представляли директор А.С.Айрапетян та заступник директора Г.КАфрікян. Вуз засновано в 1990 році. Головні напрямки діяльності Інституту: надання середньої спеціальної, післявузівської, додаткової освіти; перепідготовка фахівців, підвищення кваліфікації; науково-теоретичні та прикладні дослідження, оцінювання досліджень, участь у міжнародних науково-освітніх програмах; підготовка інформаційно-аналітичних матеріалів.

Під час візиту ректор Університету В.Я.Тацій і директор Інституту А.С.Айрапетян підписали Протокол про наміри співробітництва між університетом та інститутом.

Мета Протоколу – встановлення співробітництва у сфері науки та освіти між його Сторонами в галузях, що становлять взаємний  інтерес. Протокол, зокрема, передбачає реалізацію спільних науково-дослідних проектів, організацію міжнародних науково-практичних конференцій, видання спільних збірників наукових праць, обмін науковими публікаціями, навчально-методичними матеріалами, навчальними планами, обмін викладачами та науковцями для читання лекцій, організації консультацій, проведення спільних наукових досліджень і методичної роботи, обмін типовими навчальними планами і програмами з базових і прикладних юридичних дисциплін, досвідом у розвитку передових методів навчання.