Відбувся візит делегації Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого до Університету Савой-Монблан (м. Шамбері, Франція)

17-06-2016, 16:47

Делегація у складі першого проректора Ю.П. Битяка, проректора з навчальної роботи Ю.Г. Барабаша та начальника відділу міжнародних програм і зв’язків О.С. Частника відвідала на запрошення керівництва Університет Савой-Монблан 6-10 червня.

Під час візиту були проведені зустрічі та переговори з віце-президентом з питань освіти Філіпом Галє, віце-президентом з наукових досліджень Романом Коссаковським та деканом юридичного факультету Жаном-Франсуа Дрюйє. В ході переговорів були досягнуті домовленості про вдосконалення навчального процесу за  спільною українсько-литовською магістерською програмою «Європейське та міжнародне підприємницьке право», що відтепер дає можливість продовжувати навчання у Франції, та на засадах взаємного визнання кредитів і результатів захисту магістерских робіт, отримувати диплом магістра права (Master 2) Університету Савой-Монблан. Під час переговорів також узгоджені строки та умови спільної участі у конкурсах за програмою Європейськоої комісії  Еразмус+ та інших програм, що мають фінансову підтримку ЄС та Уряду Франції.

Сторони звернули особливу увагу на розвиток наукового співробітництва, в результаті переговорів з професором Жаном-Франсуа Жуа, директором Центру приватного та публічного права досягнуто згоди щодо проведення спільних наукових досліджень і організацію спільних публікацій.

8 червня відбулось урочисте підписання Договору про співпрацю між двома університетами. Договір, зокрема, передбачає: обмін професорами та дослідниками; обмін студентами; організацію спільних дослідницьких проектів; організацію конференцій, симпозіумів та семінарів; обмін публікаціями; спільне керівництво аспірантами.