Відбувся виїзний студентський науково-практичний семінар «Григорій Сковорода – наш великий земляк: життя, творчість, вплив на сучасність»

16-05-2018, 17:12

У світлі підготовки до 300 річного ювілею Г.С.Сковороди кафедра філософії взяла участь в організації та проведенні студентського науково-практичного семінару, присвяченого осмисленню життя, творчості та впливу на сучасність великого українського мислителя, мешканця Харківщини Григорія Савовича Сковороди.

Захід відбувся у с.Сковородинівка на базі Національного літературно-меморіального музею Г.С.Сковороди та за підтримки профкому студентів НЮУ імені Ярослава Мудрого.

Під керівництвом доктора юридичних наук, професора С.І.Максимова і кандидата юридичних наук Н.І.Сатохіної у семінарі взяли участь члени гуртка з філософії студенти 1 курсу Інституту прокуратури та кримінальної юстиції.

З доповідями, присвяченими життєвому шляху і головним надбанням філософської спадщини Григорія Сковороди: філософії серця, вченню про три світи, сродну працю, нерівну рівність, самопізнання, а також питанням практичного значення філософських поглядів Г.Сковороди для українців у 21 столітті, виступили студенти А.Дзебчук,  К.Ткачук, Ю. Хвещук, А.Махно, А.Корнієнко, І.Погуляник, К.Карасевич, В.Мухомедьянов. Для учасників семінару була також проведена екскурсія по музею Г.С.Сковороди та парковому комплексу.