Курсанти та офіцери Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Університету взяли участь у міських заходах вшанування пам’яті жертв Голодомору

27-11-2013, 10:18

Україна вшанувала пам’ять жертв голодомору та політичних репресій. Цього року виповнюється 80 років з того часу, як український народ пережив одну з найжахливіших подій в своїй історії.

Курсанти та офіцери Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Національного університету «ЮАУ імені Ярослава Мудрого» взяли участь у міських заходах у парку Молодіжному та під час богослужіння віддали данину пам’яті тим, хто загинув в наслідок геноциду, направленого на знищення українців. Також представники Інституту разом із членами Харківської обласної державної адміністрації поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам Голодомору.

Крім цього, в курсантських колективах проведено тематичні вечори з переглядом документального фільму про жахливі події тих років. Сьогодні треба говорити про минуле задля майбутнього, адже безпам’ятність породжує бездуховність.