Вручено сертифікати випускникам освітньої професійної програми «Медіа-право»

19-03-2014, 18:04

У заході взяли участь ректор В.Я.Тацій, проректор з наукової роботи А.П.Гетьман,  проректор із навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, директори інститутів, декани факультетів, викладачі, співробітники, студенти.

На початку присутнім було презентовано фільм-інтерв’ю викладачів і слухачів курсу та головні і знакові події програми.

«Без хвилювання не можна було дивитися фільм. Відчуваєш, як змінюються наші студенти і наскільки чудово і професійно все було організовано. Це − новий напрямок, але я переконаний, він буде розвиватися», − сказав В.Я.Тацій, відкриваючи захід.

Ректор розповів історію ініціювання Програми, подякував викладачам, які брали в ній участь і підкреслив важливість для юриста вміти професійно доносити інформацію до широких кіл громадян.

В.Я.Тацій вручив Подяки викладачам та сертифікати студентам.

«Наш світ постійно змінюється. Нова ера, в якій ми живемо, тепер дуже швидкоплинна. І мені дуже імпонує, що ви вже вмієте те і володієте тим, чого не вмію я. Гарний учень завжди перевершує свого вчителя. Ми плануємо розширити можливості Програми та передбачимо це при будівництві нової бібліотеки»,  − сказав Василь Якович.

Випускниця Галина Чижик зазначила: «Участь у експериментальній програмі − це певний ризик. Однак програма стала успішною, і ми дякуємо викладачам за набутий досвід».

 «Для мене був цікавий кожен учасник. Ваші теми для мене стали своєрідними відкриттями. Я впевнена, якщо комусь із вас доведеться працювати у ЗМІ − ви абсолютно готові. Не забувайте ніколи про головне завдання − об’єктивність і повага до людей», − наголосила куратор проекту О.І.Поклонська.

На заході доцент кафедри міжнародного права О.Я.Трагнюк анонсувала нову магістерську програму з університетом Міколаса Ромеріса (м.Вільнюс, Литва).

Довідка: освітня професійна програма «Медіа-право» − курс вибіркових навчальних дисциплін, спрямований на ознайомлення студентів 5 курсу (1 курсу магістратури) денної форми навчання із питаннями інтелектуальної свободи, правового регулювання діяльності засобів масової інформації, захисту персональних даних, правового інституту інтелектуальної  власності.

До навчального процесу залучено провідних фахівців кафедр конституційного права, теорії держави та права, цивільного права, культурології, а також спеціалістів телецентру Університету.

Матеріал курсу передбачає поглиблене вивчення таких юридичних дисциплін як свобода слова, свобода преси, право на вільне самовираження особи. У курсі йдеться про ринок символічних зразків, інтелектуальну активність в умовах глобального ринку і ліберальної демократії, інформаційний обмін і його зв’язок із соціальним поступом, про американську та європейську парадигми захисту свободи слова.

Слухачі отримають досвід безпосередньої журналістської діяльності на базі телецентру Університету.