Вручено сертифікати випускникам освітньої професійної програми «Податковий юрист»

24-04-2015, 17:35

У заході взяли участь ректор В.Я.Тацій, завідувач кафедри фінансового права, доктор юридичних наук М.П.Кучерявенко, директори інститутів, декани факультетів, викладачі, співробітники, студенти.

Ректор розповів історію ініціювання програми, подякував колективу кафедри фінансового права та особисто завідувача, академіка М.П.Кучерявенка.

«Вуз не зупиняється у розвитку. Додаткові програми мають величезне значення і сьогодні у них беруть участь кращі з кращих. Ми очікуємо, що бажаючих буде більше і спектр програм буде розширено. Ми плануємо з 1 вересня ще 6-7 нових програм. А в перспективі тільки по цій кафедрі, зокрема, ми обговорили з Миколою Петровичем 10 програм», – сказав В.Я.Тацій.

Ректор вручив сертифікати 81 студенту.

«Головне те, що ви досягли рівня розуміння, що вам потрібні ці знання»,  − зауважив Василь Якович.

Випускників програми також привітали доценти кафедри фінансового права О.О.Дмитрик, Г.В.Россіхіна  та асистент кафедри А.М.Котенко.

Випускниця Марія Бондаренко зазначила: «Це новий крок у житті. Дякуємо викладачам за те, що надали можливість бути конкурентоспроможними».

Наприкінці заходу завідувач кафедри фінансового права М.П.Кучерявенко підкреслив, що з урахуванням темпів динаміки податкового законодавства шукати вичерпну відповідь на всі питання є тупиковим. Тому головна ідея академічної освіти і полягає в тому, щоб навчити студента науковому способу пошуку відповіді.

Довідка: головні напрями освітньої сертифікатної програми «Податковий юрист»: поглиблене вивчення основ податкового права, порядок вирішення конфліктних відносин у податковому праві, питання судочинства, податкові спори, відповідальність за порушення  податкового законодавства, податкове право Європейського Союзу, податкове планування, адміністрування податків, зборів та ін.