Вручено сертифікати випускникам навчального курсу «Примусове виконання судових рішень і рішень інших органів»

15-05-2018, 16:02

У заході взяли участь і привітали випускників начальник Головного територіального управління юстиції у Харківській області Т.П.Єгорова, проректор В.В.Комаров, директор Інституту післядипломної освіти В.М.Єрмолаєв.

Т.П.Єгорова зазначила, що Міністерство юстиції України є одним із самих активних учасників реформаційних процесів країни і приємно, що силами НЮУ імені Ярослава Мудрого підготовлено нове високопрофесіональне поповнення (наразі у Головному територіальному управлінні юстиції у Харківській області зареєстровано лише чотири приватних виконавців).

В.В.Комаров наголосив на важливості модернізації сучасних навчальних програм і впровадженні в Університеті якісно нових освітніх продуктів. «Радію цій події, а особливо за виконавчу службу. Вважаю, що це – вдала спроба покращення її роботи. Інститут приватних виконавців пов’язаний із правами людини і покращенням правосуддя. Ваш випуск є лише першим кроком, тому у вас  дуже серйозна місія. Сподіваюся, кожен буде гідним представником цієї унікальної професії. Попереду великі справи, які наближатимуть проведення якісних змін в країні», − сказав проректор.  

В.М.Єрмолаєв підкреслив: «Сподіваюся, нові знання стануть вам у нагоді і будуть корисними у подальшій роботі».

Довідка: навчальний курс «Примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» розроблено для всіх, хто цікавиться сучасними проблемами теорії та практики виконавчого провадження при виконанні рішень судів та інших органів. Під час навчання слухачів знайомлять з функціями, суттю та значенням процесуальної форми виконавчого провадження, його джерелами; правовим статусом суб’єктів виконавчого провадження, їх правами та обов’язками; чинними нормами законодавства, які регулюють виконавче провадження; процесуальними особливостями виконання рішень судів тa інших органів  тощо.