Впровадження стандартів та принципів НАТО при реформуванні сектору безпеки і оборони України обговорили науковці та курсанти українських вишів

17-12-2020, 09:58

15 грудня Інститутом підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого проведено Всеукраїнський круглий стіл з питань впровадження стандартів та принципів НАТО при реформуванні сектору безпеки і оборони України у онлайн режимі на платформі ZOOM. Метою заходу є підвищення рівня обізнаності та підтримки громадянами України державної політики у сфері євроатлантичної інтеграції та практичних кроків щодо зближення з НАТО.

Участь у круглому столі взяли науковці, співробітники та курсанти Національної академії Служби безпеки України (м. Київ), Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Національної академії Національної гвардії України (м. Харків), Національного університету оборони України імені Івана Черняховського (м. Київ), Військової академії (м. Одеса), Військово-юридичного інституту Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Інституту світової політики (м. Київ), Європейської експертної асоціації (м. Харків).

Під час засідання було обговорено такі теми: гібридні виклики для України на шляху до НАТО; удосконалення рівня тактико-спеціальної підготовки у призмі досвіду НАТО; Євроатлантичний вектор України: проблеми інформаційної безпеки та протидії дезінформації; стан та перспективи впровадження стандартів НАТО в систему підготовки військових кадрів та інші.

Захід викликав великий інтерес у молоді, яка активно ставила запитання та отримувала розгорнуті відповіді і роз’яснення від досвідчених науковців, що сприяло конструктивному діалогу між учасниками.