Вперше кращим студентом України стала курсантка Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

17-12-2018, 15:48

14-16 грудня в місті Херсон відбувся фінал Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України». У ньому взяли участь представники навчальних закладів з 13 регіонів України, які продемонстрували свої творчі та наукові здобутки в десяти номінаціях. Право змагатися за високе звання здобула й вихованка Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Софія Дика, яка стала переможницею обласного етапу конкурсу.

Поважне журі високо оцінило здобутки представниці Університету в навчанні та спорті (серед її досягнень нагороди чемпіонатів світу, Європи, України з карате та чемпіонату світу з козацького двобою), а також участь в соціальному проекті «Гендерна рівність військовослужбовців-жінок в правоохоронних органах» та заслужено віддало перемогу Софії в номінації «Кращий студент України» (комплексна характеристика).

Вітаємо із перемогою та бажаємо натхнення та сили духу для підкорення нових вершин!