Випускник Університету Олександр Кривенко отримав право на здійснення адвокатської практики у Штаті Нью-Йорк

19-02-2018, 11:35

14 лютого 2018 року випускник Університету Олександр Кривенко прийняв присягу адвоката й отримав право на здійснення адвокатської практики у Штаті Нью-Йорк. Церемонія посвячення в адвокати відбулася у Другому апеляційному відділі Верховного суду Штату Нью-Йорк.

Своїми враженнями поділився Олександр:

«Це був достатньо тривалий і складний шлях. Потрібно завжди багато працювати та бути терпеливим. Сам процес набуття статусу адвоката предбачає оформлення великої кількості документів, проходження співбесіди й складання іспитів з адвокатської етики, Нью-Йоркського права, а також найскладнішого з усіх – адвокатського іспиту (відомого як «bar exam»). Лише на церемонії прийняття присяги у суді ти розумієш, що нарешті цей процес, який ти вважав нескінченим, завершився!»

Олександр висловив вдячність усім причетним до цієї події:

«Отримання статусу адвоката в Штаті Нью-Йорк є результатом спільних зусиль великої кількості людей у моєму житті. Безмежно вдячний нашому Університету й Мічіганській Школі Права за всі знання, які були отримані мною у стінах цих вишів. Крім того, надзвичайно вдячний  за надану можливість набути практичного досвіду Юридичній фірмі «Шкребець та Партнери» і всім, хто допоміг мені в досягнені поставленої мети як в Україні, так і в США».

Випускник порадив нинішнім студентам Університету, які мріють отримати освіту і досвід закордоном, не боятися ставити перед собою високі та на перший погляд недосяжні цілі, ніколи не здаватися, а також повною мірою використовувати всі можливості, які Університет та різноманітні програми надають студентам.

«Не хвилюйтеся! Все вийде! Важка праця та терпіння завжди приносять результат», – підсумував Олександр, звертаючись до студентів альма-матер.

Під час навчання, Олександр брав активну участь у наукових, навчальних та соціальних заходах вишу.  У 2011 році він став переможцем Всеукраїнської студентської олімпіади з правознавства, Президентським стипендіатом, а також його визнано «Студентом року» за підсумками загальноуніверситетського конкурсу. Після випуску з НЮУ імені Ярослава Мудрого О.Кривенко активно долучився до розвитку діяльності Асоціації випускників вишу, ставши головою клубу випускників у США.

Випускники Університету ще раз підтвердили, що наш ЗВО не лише дає знання студентам, а й готує їх бути успішними правниками у будь-якому куточку світу.