Випускник Університету Олександр Кривенко призначений головою комітету однієї з найбільших асоціацій юристів у США

03-02-2021, 13:12

Нещодавно Нью-Йоркська Окружна Асоціація Юристів (New York County Lawyers Association), яка є однією з найбільших асоціацій юристів в США, створила новий комітет зі сприяння інтеграції міжнародних юристів в Американський юридичній професії (Committee on Inclusion of International Lawyers in the US Legal Profession). Завдання комітету полягає у роботі над ініціативами, покликаними сприяти кращому включенню іноземних правників, що займаються адвокатською практикою в Америці, до юридичної спільноти США.

Наприкінці січня цього року випускник Університету Олександр Кривенко був призначений першим головою новоствореного комітету. Він також є членом правління вказаної Асоціації з 2020 року.

Вітаємо Олександра з призначенням і бажаємо наснаги для плідної роботи на відповідальній посаді!