Випускники сертифікатної освітньої програми «Податковий юрист» 2017-2018 н.р. отримали сертифікати

08-06-2018, 12:38

У заході взяли участь завідувач кафедри фінансового права М.П.Кучерявенко, асистенти кафедри фінансового права Н.А.Маринів, О.О.Головашевич, Д.О.Білінський і студенти.

«Переконаний, майбутнє за міжгалузевими фахівцями, а не вузькопрофільними. Програма «Податковий юрист» – це захід, який «виявився дуже живучим». За цією програмою вчилися не лише ви, а й ми. Вона постійно трансформується і буде трансформуватися. Завдяки вашим запитанням ми перевіряємо самі себе і коригуємо себе. Сподіваюся побачити вас аспірантами нашої кафедри в майбутньому», − сказав М.П.Кучерявенко, звертаючись до присутніх.

Модератор заходу Д.О.Білінський також привітав випускників програми, побажав «конкурентної переваги на ринку праці» і вручив сертифікати.

Довідка. Головні напрями сертифікатної освітньої програми «Податковий юрист»: поглиблене вивчення основ податкового права, порядок вирішення конфліктних відносин у податковому праві, питання судочинства, податкові спори, відповідальність за порушення  податкового законодавства, податкове право Європейського Союзу, податкове планування, адміністрування податків, зборів та ін.