Випускника Університету Дениса Бугая обрано Президентом Асоціації правників України

05-06-2013, 11:49


У м. Ялта на Х черговому засіданні Правової асамблеї Асоціації правників України (АПУ) обрано нового президента Асоціації. Вперше ним став випускник Національного університету «Юридична академія України  імені Ярослава Мудрого» (2001)  − Денис Бугай.

«Для мене велика честь бути першим випускником своєї Alma Mater, якому довірено очолити Асоціацію правників України – всеукраїнську громадську організацію, яка є потужним голосом правничої громади. Нашою метою є об’єднання всіх правників України для створення сильної та впливової професійної спільноти», − коментує Денис Бугай, адвокат, партнер ЮК «Ващенко, Бугай та партнери».

Обранню Дениса Бугая Президентом передувала плідна діяльність в Асоціації з 2006 року. Протягом останніх 7 років він двічі входив до Правління АПУ, працював у виборчій комісії АПУ,  Раді комітету з корпоративного права, був членом Ради відділення у місті Києві. Разом з колегами виступав ініціатором та постійним організатором Форуму з корпоративного права.

У попередньому Правлінні АПУ Денис зокрема опікувався питаннями Ліги студентів та регіональної політики. У якості члена Правління організував проведення регіональних правових форумів, що стали фундаментом формування ключових регіональних відділень (Львів, Харків, Дніпропетровськ). Протягом останніх трьох років на постійній основі здійснював фінансову підтримку Ліги студентів АПУ.

За результатами своєї професійної діяльності Д. Бугай  увійшов до переліку найбільш рекомендованих юристів України в галузі кримінального права згідно міжнародного дослідження Best lawyers 2013. Крім того, Денис був визнаний одним із провідних фахівців у сфері кримінального права і White Collar Crime за версіями «Ukrainian Law Firms 2012: A Handbook For Foreign Clients», видань «Юридическая практика» і «Коммерсантъ-Украина», а також «Юридичної премії 2012».

Указом Президента України від 25.01.2012 р. Дениса Бугая включено до Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України.

Денис Бугай  також  є  головою Київського регіонального відділення Асоціації випускників Національного університету  «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого ».