Випускникам сертифікатної освітньої програми «Податковий юрист» 2015-2016 н.р. вручено сертифікати

22-09-2016, 14:52

У заході взяли участь завідувач кафедри фінансового права, доктор юридичних наук М.П.Кучерявенко, професор кафедри фінансового права О.О.Дмитрик, доцент кафедри А.М.Котенко та студенти.

«З огляду на динамічність податкового законодавства дати вичерпну відповідь на всі питання та відстежити зміни досить складно. Тому головна ідея академічної освіти полягає в тому, щоб навчити студента знайти правильне рішення будь-якої проблеми. Програма «Податковий юрист» успішно апробована, але ми не можемо сказати, що досягли кінцевого результату, бо життя вносить свої корективи, і ми навчаємося разом з вами. Сьогодні останній день програми, і є певний сум, бо ми прощаємося з нашими вихованцями, водночас пишаючись вами», − сказав М.П.Кучерявенко, звертаючись до присутніх.

«Ви доклали чимало зусиль, оволодіваючи непростою професією правника. Ті знання, які ви отримали − безцінні. У вашому житті настає час, коли ви зможете їх застосувати», − зауважила О.О.Дмитрик.

Випускників програми також привітав доцент кафедри А.М.Котенко. Він розповів про можливості продовження успішної кар’єри, навів приклади з життя: «Я впевнений, наша держава отримає гідних фахівців-професіоналів, які будуть розбудовувати нашу країну».

Довідка. Головні напрями сертифікатної освітньої програми «Податковий юрист»: поглиблене вивчення основ податкового права, порядок вирішення конфліктних відносин у податковому праві, питання судочинства, податкові спори, відповідальність за порушення  податкового законодавства, податкове право Європейського Союзу, податкове планування, адміністрування податків, зборів та ін.