Викладачі Університету обговорили питання протидії незаконній міграції та торгівлі людьми на Міжнародному науково-практичному симпозіумі

16-04-2019, 09:49

Захід відбувся 12-13 квітня у  м. Івано-Франківськ.

У ньому за особистим запрошенням ректорату Університету Короля Данила взяли участь  викладачі кафедри кримінального права №1 Університету доценти О.Е.Радутний, А.В.Горностай, В.В.Ємельяненко та професор кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту Н.О.Гуторова. Зокрема, Н.О.Гуторова виступила на дискусійній платформі «Політика в сфері протидії злочинності, що пов’язана з незаконною міграцією та торгівлею людьми» з доповіддю «Реалізація кримінальної відповідальності за торгівлю людьми та іншу незаконну угоду щодо людини (на підставі аналізу судової практики за 2014 – 2018 рр.)», а  О.Е.Радутний з доповіддю «Здобутки та небезпека інформаційних технологій у протидії злочинам, що пов’язані з незаконною міграцією та торгівлею людьми» – на дискусійній платформі «Роль інформаційних технологій в виявленні та розслідуванні злочинів, що пов’язані з незаконною міграцією і торгівлею людьми. ІТ як сфера, що сприяє незаконній міграції та торгівлі людьми».

Дізнавайтеся про останні новини з життя Університету у зручному форматі. Приєднуйтеся до офіційних сторінок у соціальних мережах: 

  http://www.facebook.com/nlu.official

  http://www.instagram.com/nlu_official/

  https:t.me/NLU1804official.