Викладачі Університету активно долучаються до заходів із профорієнтації абітурієнтів

15-11-2017, 15:48

12 листопада команда викладачів Університету у складі Б.М.Головкіна, Б.П.Карнауха, О.В.Новікова, К.А.Новікової та Ю.А.Пономаренка взяла участь в Освітньому форумі «Придніпров’я–2017» (культурно-діловий центр «Менора», м. Дніпро)

Учасниками заходу стали понад 1000 випускників шкіл Дніпра і Дніпропетровської області, сотні батьків, десятки шкільних вчителів. Примітно, що вони могли ознайомитися з освітніми пропозиціями регіональних, загальнодержавних і зарубіжних університетів, поспілкуватися з їх представниками, вирішити питання щодо особливостей вступної кампанії, подальшого навчання, працевлаштування тощо.

До уваги випускників шкіл представлені Умови прийому до закладів освіти України, базисні положення вступної кампанії, вагові і балансуючі коефіцієнти, а також адресна система розміщення державного замовлення за широкими конкурсними пропозиціями, механізми переведення пільговиків із контракту на бюджет, строки і механізми подання заяв, перелік необхідних сертифікатів ЗНО і документів, порядок виконання вимог до зарахування.

Юридична професія залишається однією з найбільш затребуваних серед майбутніх вступників. Багато хто планує поєднувати юридичну освіту з іншою, маючи намір стати фахівцем з правового регулювання у певній прикладній сфері (ІТ, аграрний бізнес, фармація і т.д.)

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого за всіма показниками має беззаперечні конкурентні переваги. Під час спілкування зі школярами та їх батьками йшлося не лише про якість юридичної освіти, а й про інші, не менш важливі речі, які супроводжують процес її здобуття (якість і вартість гуртожитків; якість і вартість харчування у їдальнях; морально-патріотичне, художньо-естетичне, спортивне виховання тощо).

Також у профорієнтаційних заходах у Харкові взяли участь викладачі Університету О.О.Чуб, В.І.Ковтун та М.С.Ковтун, які провели зустрічі з учнями Харківських гімназій № 13 та № 43

Майбутнім абітурієнтам викладачі вишу надали вичерпну інформацію про традиції юридичної освіти та науки, престижність професії правознавця та пріоритети вступу до Університету, а також провели лекції на теми: «Конституція України – погляд в майбутнє» та «Адміністративне право у нашому житті».

Найбільш активні учні отримали авторські монографічні дослідження у подарунок.

Усіх присутніх було запрошено на День відкритих дверей до Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, який відбудеться 25 листопада 2017 року о 9:00.