Викладачі кафедри фінансового права провели серію правоосвітницьких семінарів для платників податків Харківської області

26-06-2018, 08:07
Кафедра фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого спільно з науково-консультативною радою ГУ ДФС у Харківській області та ГУ ДФС у Харківській області забезпечили реалізацію правоосвітницького проекту, спрямованого на підвищення юридичної грамотності платників податків Харківської області.
Серію семінарів із проблемних питань оподаткування організовано за сприяння завідувача кафедри фінансового права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Миколи Кучерявенка та начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Харківській області Миколи Рибакова.
Організовані заходи для платників податків тривали упродовж місяця в десяти населених пунктах Харківської області. За цей час викладачі кафедри фінансового права Дмитро Білінський, Артем Котенко та Євген Смичок надали фахові консультації понад 450 платникам податків.