Викладачі кафедри філософії Університету професор С.І. Максимов та асистент Н.І. Сатохіна представили Україну на ХХVIII Всесвітньому конгресі з філософії права і соціальної філософії «Мир, заснований на правах людини»

11-09-2017, 15:49

Захід відбувся під егідою Міжнародної асоціації філософії права і соціальної філософії (IVR) у столиці Португалії м. Ліссабоні.

Упродовж п’яти напружених робочих днів відбулися 11 пленарних лекцій, 3 тематичні панелі, 47 спеціальних семінарів і 38 робочих груп, у яких взяли участь близько 700 філософів та правознавців з усіх куточків світу.

У рамках робочої групи, присвяченій верховенству права і правам людини, професор С.І. Максимов презентував доповідь «Верховенство права: ідеальний та реальний виміри». Асистент Н.І. Сатохіна взяла участь у роботі спеціальних семінарів з доповідями «Мир як утопія права» і «Герменевтична філософія права між “Істиною” та “Методом”».

 

Детальний огляд Конгресу та переклади ключових пленарних лекцій готуються до опублікування у журналі “Філософія права і загальна теорія права”.