Викладачі кафедри конституційного права України Павло Романюк та Богдан Мохончук виступили модераторами національної конференції «Місцеві вибори 2020 року в Україні: висновки та рекомендації»

01-02-2021, 14:22

З 27 по 29 січня 2021 року Міжнародна фундація виборчих систем (IFES) спільно з Центральною виборчою комісією (ЦВК), Координатором проектів Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні та Радою Європи в Україні організували Національну онлайн-конференцію «Місцеві вибори 2020 року в Україні: висновки та рекомендації».

У межах цього онлайн-заходу, представники національних та міжнародних зацікавлених сторін у сфері виборів мали змогу у форматі відкритого й конструктивного діалогу обговорити проблемні моменти та досягнення місцевих виборів 2020 року. Учасники заходу також обговорили рекомендації для подальшого вдосконалення виборчого процесу та середовища загалом.

Викладачі кафедри конституційного права України Павло Романюк та Богдан Мохончук виступили модераторами робочої групи “Оскарження рішень, дій та бездіяльності виборчих комісій. Відповідальність виборчих комісій та їх членів”.

Серед учасників та осіб, які виступили на конференції, були Олег Діденко, Голова ЦВК; представники Секретаріату ЦВК, Державного реєстру виборців (ДРВ), територіальних виборчих комісій (ТВК), а також Андрій Клочко, Голова Комітету ВРУ з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування; В’ячеслав Негода, Заступник Міністра розвитку громад та територій України. Представники уряду, політичних партій, громадянського суспільства, міжнародних організацій та ЗМІ також взяли участь у заході. Конференція також надала можливість національним та міжнародним організаціям спостереження за виборами представити свої ключові рекомендації.

Відеозапис панельних дискусій доступний на каналі Центральної виборчої комісії: