Викладачі кафедри конституційного права України Павло Романюк та Богдан Мохончук відзначені подяками ГО «Спілка ветеранів АТО» та Харківського університетського консорціуму

06-10-2020, 08:50

У Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулося вручення сертифікатів учасникам проєкту «Патріоти до влади». 

На заході були присутні перший заступник директора професор Дмитро Карамишев, радник Голови Харківської обласної державної адміністрації у справах ветеранів війни та АТО Юрій Корсунов. 

Понад 80 учасників (учасники АТО, ООС та члени їх родин) пройшли курс навчання і отримали сертифікати проходження практико-орієнтованого семінару «Суспільно-політична діяльність представників громадських організацій учасників АТО (ООС)» в рамках проєкту «Патріоти до влади». 

Викладачі кафедри конституційного права України Університету Павло Романюк та Богдан Мохончук були відзначені подяками від громадської організації «Спілка ветеранів АТО» та Харківського університетського консорціуму за серію правопросвітницьких лекцій-бесід з питань виборчого права протягом 2019-2020 років.