Вийшов друком I том «Історія держави і права України» 20-томного видання «Велика українська юридична енциклопедія»

01-11-2016, 15:58

untitled-1Перший том Великої української юридичної енциклопедії містить матеріали, що стосуються найбільш важливих подій, досвіду та традицій багатовікового українського державотворення. Продовження цих традицій неможливо без глибокого, об’єктивного і достовірного висвітлення та усвідомлення історії держави і права України, опрацювання і запозичення його досягнень в умовах сьогодення, з’ясування причин невдач.

На основі останніх здобутків юридичної та історико-правової науки в першому томі подані статті, що стосується загальних закономірностей виникнення і розвитку типів і форм української державності, її територіального устрою, політичного режиму, організації та діяльності державних інституцій, зокрема, вищих представницьких органів, вищих та місцевих органів влади і управління, органів місцевого самоврядування.

Значна увага в першому томі приділена проблемі формування українського права, основним його джерелам, важливішим пам’яткам права, різним галузям і інститутам матеріального і процесуального права, становленню і розвитку системи законодавства в Україні, етапам, формам і наслідкам робіт по систематизації права.

Для отримання детальної інформації натисніть на посилання:

http://pravo-izdat.com.ua/podarunkova-literatura/Velyka-ukrai’ns’ka-jurydychna-encyklopedija