Визначилися переможці  перших змагань на Кубок спортивного клубу з настільного тенісу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого серед професорсько-викладацького складу та співробітників Університету

21-02-2019, 16:24

На відкритті були присутні ректор В.Я.Тацій, проректор з наукової роботи А.П.Гетьман, проректор з навчально-методичної роботи В.В.Комаров, проректор з навчальної роботи Ю.Г.Барабаш, голова профкому співробітників В.Г.Білик, завідувачі кафедр, директори та декани, викладачі та студенти.

Першим взяв слово президент спортивного клубу з настільного тенісу В.В.Комаров. Звертаючись до присутніх, Вячеслав Васильович наголосив: «Відкривши спортивний клуб, засновники здійснили бажання багатьох – разом і з користю для здоров’я проводить вільний час, бути завжди у гарній спортивній формі».

 Право відкрити змагання було надано ректору В.Я.Тацію, який тепло привітав учасників та зазначив, що Університет є прикладом пропагування здорового способу життя і фізичного вдосконалення, підтвердженням цьому є перемоги на спортивних майданчиках України та світу, зокрема, на Олімпійських іграх. «Спорт для нас, – сказав Василь Якович, –  має величезне значення, бо сприяє   всебічному розвитку особистості, що завжди було для  ректорату одним із пріоритетів».

Усіх спортсменів та учасників спортивного свята привітали: театр української пісні і танцю «Розмарія» Палацу студентів Університету та кращі спортсмени секції з настільного тенісу на чолі з керівником секції майстром спорту України Наталією Щекотихіною.

У змаганнях взяли участь близько  100 любителів спорту.

За результатами місця розподілилися таким чином:

серед жінок

І місце – О.О.Мізяк,  співробітниця відділ капітального ремонту

ІІ місце – Н.О.Попова, доцент кафедри іноземних мов №3

ІІІ місце – І.Ю.Щербініна аспірантка кафедра кримінального права №2

серед чоловіків

І місце – В.В.Комаров, проректор з навчально-методичної роботи

ІІ місце – О.А.Пінчук, музикант духового оркестру Інституту підготовки юридичних кадрів  для СБУ

ІІІ місце – Г.С.Крайник, асистент  кафедри кримінального права №1.