Визначилися переможці змагань до Дня Університету серед викладачів та співробітників

21-11-2019, 16:52

Організатори: профспілковий комітет, кафедра фізичного виховання №1, спортивно-оздоровчий клуб «Атлет».

За традицією змагання відбулися з настільного тенісу, плавання, шашок.

Переможницею з настільного тенісу серед жінок стала співробітниця Університету О.О.Мізяк, серед чоловіків – асистент кафедри кримінального права №1 Г.С.Крайник.

Змагання з шашок виграв завідувач кафедри фізичного виховання №1 О.В.Попрошаєв.

Турнір з плавання проходив у різних вікових категоріях. Переможцями стали: доцентка кафедри права Європейського Союзу Т.В.Комарова,  завідувач кафедри фізичного виховання №1 О.В.Попрошаєв, декан факультету адвокатури К.Є.Соляннік, асистент кафедри кримінального права №1 Г.С.Крайник, доцент кафедри цивільного права №2 М.В.Мороз, доцент кафедри міжнародного приватного права та порівняльного правознавства В.Ю.Полатай, керівник Центру інформаційного і технічного забезпечення навчального процесу В.І.Жуков, співробітник Центру інформаційного і технічного забезпечення навчального процесу П.В.Первушин, заступник декана заочного факультету №1 О.Ю.Лялюк.