Визначилися переможці Відкритої командної ліги Університету з настільного тенісу

15-11-2019, 16:09

Цьогоріч Відкрита командна ліга Національного університету імені Ярослава Мудрого  з настільного тенісу серед студентів і співробітників закладів вищої освіти м. Харкова була присвячена 215-ій річниці заснування Університету та 85-ій річниці кафедри фізичного виховання. У змаганнях взяли участь дев’ять команд із шести ЗВО.

Відкриваючи турнір, проректор з навчально-методичної роботи, президент клубу з настільного тенісу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Вячеслав Комаров привітав членів команд, яких об’єднала любов до спорту, і поділився думкою про те, що настільний теніс з усіх видів спорту імпонує йому найбільше, адже впливає на стан душі, інтелекту і фізичного здоров’я.

Учасників та уболівальників спортивного свята привітали виступами Театр української пісні і танцю «Розмарія» та збірні команди Університету з черлідингу та гімнастичних видів спорту, а також з настільного тенісу.

Переможцем змагань стала збірна команда Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, яка у фінальній зустрічі перемогла збірну команду Харківського національного університету радіоелектроніки з рахунком 4:3. Бронзовим призером стала команда Харківського національного університету будівництва та архітектури.

Вітаємо переможців і призерів змагань. Бажаємо нових яскравих перемог та успіхів в навчанні, роботі та спорті!