Визначено переможців олімпіади з англійської мови

11-12-2019, 16:52

В Інституті прокуратури та кримінальної юстиції кафедрою іноземних мов №3 проведено олімпіаду з англійської мови для студентів першого курсу. Мета – підвищення мотивації до вивчення іноземної мови та культури та заохочення студентів до підвищення рівня іншомовної компетенції. Питання олімпіади, яка відбулася у два тури, вимагали як блискучого знання англійської мови, так і творчих здібностей та широкого кругозору.

У заході взяли участь 60 студентів.

Місця розподілилися таким чином:

І місце − Данило Тахтаров (4 група)

ІІ місце − Анжеліка Манукян (5 група)

ІІІ місце − Катерина Бірюкова (9 група).

Призерів привітали директор Інституту прокуратури і кримінальної юстиції І.В.Бенедик, завідувачка кафедри іноземних мов №3 О.Ю.Кузнецова, викладачі-організатори олімпіади Л.О.Голубнича та К.В.Нестеренко, а профком студентів – нагородив грошовими призами.

На думку переможців такі заходи дозволяють їм відчути більшу впевненість у своїх знаннях і стимулюють до вдосконалення рівня володіння англійською мовою.