Визначено переможців Конкурсу ораторів Університету

22-05-2018, 14:23

Організатором Конкурсу виступила кафедра соціології та політології, на якій вже 30 років поспіль викладається дисципліна «Ораторське мистецтво юриста».

Відкриваючи захід, завідувач кафедри соціології та політології, д.ф.н., проф. М.П.Требін відзначив, що Конкурс ораторів в Університеті є традиційним і проводиться вже багато років. Михайло Петрович наголосив на важливості володіння словом у професійній діяльності юриста, адже юрист, який добре володіє словом і мовою, має більше можливостей у досягненні професійних успіхів.

За перемогу у цьогорічному конкурсі змагались студенти з різних курсів та факультетів. Їх завданням було проголошення переконливої промови на довільну тему.

Компетентне журі оцінювало роботи конкурсантів за критеріями оригінальності тексту, доведення основної ідеї, культури й техніки мовлення, контакту з аудиторією.

За результатами об’єктивного оцінювання переможцями Конкурсу стали:

 – Болдова Світлана (Інститут підготовки кадрів для органів юстиції України, 2 курс, 5 група) та Мартинюк Поліна (господарсько-правовий факультет, 2 курс, 5 група), які поділили І місце

 – Мочульська Анастасія (міжнародно-правовий факультет, 2 курс, 1 група) – 3 місце

Вітаємо усіх учасників конкурсу!